Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
2°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 21°C
petek, 27.10.2017
5°C | 20°C
sobota, 28.10.2017
6°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Ne zamudite! Zgodnje prijave na 4. Konjiški ......


ŠPORT

| |
21.04.2016      12:01
A A

Ne zamudite! Zgodnje prijave na 4. Konjiški maraton so odprte!Deli:

Konjiški maraton bo letos potekal 25. septembra in že četrto leto zapored organizatorji za vse tekače in navijače pripravljamo pravo tekaško poslastico. Na najbolje ocenjeni tekaški prireditvi v Sloveniji po oceni AZS v letu 2015, boste vsi teka željni lahko svoje moči preizkusili na polmaratonskih 21, srednjeprogaških 10 ali rekreativnih 5 kilometrov, tisti z velikim srcem pa na enem izmed dobrodelnih tekov. Lani preizkušena dva odra v Slovenskih Konjicah bomo ohranili tudi letos, manjkala pa ne bo niti postojanka v Zrečah in glasbena spodbuda v startno-ciljni ravnini ter vzdolž celotne proge.

Za vas smo odprli zgodnje, cenovno najugodnejše prijave za posameznike, ob tem pa smo poskrbeli tudi za tiste, ki  načrtujete udeležbo še na Vokswagen 21. Ljubljanskem maratonu. Letos smo namreč ponovno pripravili paketno prijavo – z eno prijavnico na obe tekaški preizkušnji.

Vsi, ki boste uspešno oddali elektronsko prijavnico in poravnali plačilo prijavnine do 29. 4. 2016 boste na Konjiškem maratonu tekli NAJCENEJE! Pohitite in ujemite najcenejšo prijavo - elektronsko prijavnico izpolnite tukaj

Se vidimo – septembra v Slovenskih Konjicah!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KONJIŠKI MARATON? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KONJIŠKI MARATON
KONJIŠKI MARATON
Mestni trg 2
Tel:051 655 900

Bodite prvi pri oddaji mnenja.