Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
4°C
-4°C
JUTRI
6°C
-4°C
Deli
13380

Dobrodošli na Roglo, dobrodošli na 4. Uniorjev tek – prijave so odprte!

V nedeljo 2. 7. 2017 bo na Rogli potekal, zdaj že tradicionalni, 4. Uniorjev tek. 5-kilometrska proga, ki poteka čez planoto na nadmorski višini 1.500 metrov, obljublja izkušnjo, ki je ni moč primerjati tako zlahka. Ugodna klima in ravno pravšnja dolžina proge pa sta odlični izhodišči, da svoje tekaške sposobnosti preverite pred jesensko udeležbo na Konjiškem maratonu.

Po teku, ki bo potekal po terenu z majhnimi vzponi in spusti, pa se boste lahko okrepčali na vedno zabavnem Kovaškem pikniku. Če še na Uniorjevem teku niste tekli nikoli, potem je letos odlična priložnost, da to storite – pred tem pa si oglejte utrinke iz preteklih let, ki jih najdete v galeriji na Facebook strani Konjiški maraton.

Kakšna je bila konkurenca lani, preverite v rezultatih, podrobnosti o nagradah in letošnjem tekmovanju pa v razpisu. Na tek se lahko prijavite osebno na dan tekmovanja ali preko spletne prijave

Se vidimo na Rogli!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!