Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
31°C
16°C
JUTRI
29°C
17°C

BREZPLAČNE VOŽNJE S TURISTIČNIM AVTOBUSOM

Občine Oplotnica, Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče, ponosno združene v Turistično destinacijo Rogla-Pohorje svoje občanke in občane ter obiskovalke in obiskovalce destinacije tudi letos prijazno vabimo na BREZPLAČNE VOŽNJE S TURISTIČNIM AVTOBUSOM, ki bo od 10. 8. do vključno 25. 82019 vozil ob sobotah in nedeljah na relaciji Slovenske Konjice – Zreče – Rogla – Pesek.

Turistični avtobus bo tako domačinom kot obiskovalcem omogočal trajnostno in okolju prijaznejšo obliko prevoza na Roglo ob vikendih, ko je turistični obisk največji. Obenem želimo lokalno prebivalstvo spodbuditi k zdravemu in aktivnemu preživljanju prostega časa v neokrnjeni naravi. To je še en korak na poti v »zeleno« prihodnost, h kateri stremimo v turistični destinaciji Rogla-Pohorje in smo ga naredili skupaj s podjetjema Unitur in Avtobusnimi prevozi Lipičnik.

Vožnje s turističnim avtobusom se bodo pričele v soboto, 10. 8., zaključile pa v nedeljo, 25. 8. 2019.


Več podrobnosti najdete v priloženem Sporočilu za javnost.

Dokumenti, priloge
Brezplačni avtobus v TDRP - Sporočilo za javnost 6. 8. 2019

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi