Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
18°C
2°C
JUTRI
21°C
3°C

“Zimska pravljica“ na Mestnem trgu v Konjicah tudi s pridihom dobrodelnosti

Lions klub Konjice bo ob zaključku leta 2016 dodal prostovoljski utrinek k vsakoletnim decembrskim dogodkom v mestu, ki jih pod skupnim imenom “Zimska pravljica” organizira Turistično infomativni center Slovenske Konjice.

 

Člani Humanitarnega društva Lions klub Konjice bomo od 27. do 30. decembra med 16.00 in 21.30 uro, v zameno za dobrodelne prispevke, ki bodo namenjeni sofinanciranju “Šole v naravi” za otroke iz socialno šibkih družin, izvedli obdarovanje obiskovalcev naše stojnice, za katere smo pripravili ogenj za pogret ter slastne palačinke, kuhano vino in čaj.

 

Vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi