Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
14°C
10°C
JUTRI
19°C
8°C

Pomagali bodo otrokom

Praznični čas je vedno čaroben. Ob peki piškotov, odvijanju daril in druženju s svojimi najbližjimi se vsakič poslovimo od starega in skupaj pozdravimo novo leto. Konec decembra so v Zrečah in Slovenskih Konjicah mladi iz Mladega foruma Rogla organizirali dobrodelna dneva, kjer so ob ponudbi domačih piškotov, čaja in kuhanega vina zbirali prostovoljne prispevke. Namenil jih bodo Osnovni šoli Pod goro za pomoč otrokom iz socialno šibkih družin. Mladi so zapisali: »V prazničnem času je še toliko bolj pomembno, da sodelujemo, smo solidarni in pomagamo vsem, ki našo pomoč potrebujejo.« Tako so ob druženju in aktivnem sodelovanju v družbi tudi komu polepšali praznični čas.

 

Vir in foto: Mladi forum Rogla


Uskladil: MSOSK

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi