Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 14.08.2018

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami, deloma nevihtami. Možni bodo krajevno močnejši nalivi. Ponekod bo zapihal severovzhodni veter, proti večeru na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 °C.
17°C | 25°C
sreda, 13.08.2018
15°C | 31°C
četrtek, 15.08.2018
15°C | 28°C
petek, 16.08.2018
13°C | 30°C
sobota, 17.08.2018
12°C | 30°C
Opozorila
Torek, 14.8.2018 ob 8h
Danes bodo še možne nevihte z močnejšimi nalivi. Ob tem lahko narastejo hudourniški vodotoki.
17°C
25°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Karierni sejem MojeDelo.com bo povezal ......


OBVESTILA

| |
10.11.2016      13:57
A A

Karierni sejem MojeDelo.com bo povezal Savinjsko dolino


Karierni sejem je ena izmed aktivnih oblik iskanja zaposlitve. Gre za edinstveno priložnost, kjer lahko brez predhodnih selekcijskih postopkov opravite zaposlitveni razgovor z delodajalci, ki v tem trenutku zaposlujejo ali pa že sedaj načrtujejo, da bodo zaposlovali v naslednjih mesecih.


Deli:

Vabimo vas na prvi Regionalni karierni sejem MojeDelo.com, ki bo

23. 11. 2016 med 10.00 in 18.00 na Celjskem sejmu.

 

A karierni sejmi niso samo za tiste, ki trenutno iščejo novo službo. Poleg zaposlitvenih razgovorov dogodki ponujajo tudi informacije o trgu dela, pripravi na iskanje prve zaposlitve in predstavljajo številne možnosti za gradnjo posameznikove karierne poti. Sveže ideje in nasveti uspešnih poslovnežev, ki predavajo na sejmih, nam lahko pomagajo do lastnih uspehov.

 

Program na Regionalnem kariernem sejmu MojeDelo.com

 

1. Predstavitve podjetij

Na spletni strani www.kariernisejem.com odkrijte prisotna podjetja, poiščite vam najbolj primerna, jih preučite in s posodobljenim življenjepisom obiščite njihove stojnice. Svetujemo vam, da spletno stran večkrat obiščete, saj potrjena sodelujoča podjetja sproti dodajamo na spletno stran.

 

2. Karierna predavanja in Kul kariere znanih Slovencev

Za vas imamo pripravljen pester program predavanj. Prisluhnite strokovnjakom, ki o trgu dela vedo številne koristne informacije in uporabite tiste, ki vam bodo pomagala na vaši karierni poti. Vabljeni tudi na moderirane pogovore z znanimi Slovenci o njihovih karierah in priložnostih, ki so jih ob pravem trenutku prepoznali in zgrabili. Celoten program najdete tukaj.

 

3. Karierno svetovanje

Sodoben življenjepis - kratek, jedrnat in prodajno usmerjen – je tisto, kar potrebujete, da vas delodajalec povabi na zaposlitveni razgovor. Tudi, če imate že pripravljen, nekoč uspešen življenjepis, je morda ravno sedaj čas za posodobitev. Kako pripraviti uspešno osebno predstavitev, v katero boste zapakirali vaš paket veščin in znanj ter prepričali kadrovika, da ste boljši od vaše konkurence? O tem boste lahko na sejmu povprašali izkušene karierne svetovalce in si odprli vrata do razgovora.

 

4. Brezplačna psihometrična testiranja

V zadnjih letih se veliko govori o psihometričnih testih, ki pri mnogih vzbujajo strah in trepet, a vse to je odveč. Delodajalci se jih poslužujejo v ožjih krogih zaposlitvenih razgovorov, ko želijo spoznati vaše osebnostne lastnosti in se prepričati, da se boste znali prilagoditi trenutnemu timu v podjetju. Kakšni so vaši potenciali, kje ležijo vaše prioritete in kakšne imate načrte za prihodnost? Rešite brezplačno psihometrično testiranje in spoznajte testiranje ter odkrijte vaše močne in šibke kompetence!

 

5. Foto kotiček

Nepogrešljiv element vsakega sodobnega življenjepisa je primerna fotografija, ki doda vaši predstavitvi osebno noto. A mnogi si ne morejo privoščiti profesionalnega fotografiranja, zato je letošnja novost, še kako dobrodošla. Imeli boste možnost za brezplačno profesionalno fotografiranje, kjer bomo ustvarjali poslovne fotografije primerne za uporabo v pol-formalnih dokumentih kot je življenjepis.

 

Na sejem pridite pripravljeni

Kljub nevsakdanjemu načinu iskanja zaposlitve se morate zavedati, da gre tudi tokrat zares. Na sejem pridite poslovno oblečeni, natisnite dovolj kopij življenjepisa in si pripravite 30-sekundni predstavitveni govor, ki vas bo prodal.

 

Veliko uspeha pri iskanju zaposlitve vam želi ekipa zaposlitvenega portala MojeDelo.com.

 

Avtor: Maja Mišić, Maja Radišek, MojeDelo.com
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!