Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
7°C
-5°C
JUTRI
14°C
-3°C
7977

V treh dneh po dveh kontinentih

Mladinski center Dravinjske doline je konec oktobra izvedel Jesensko šolo kreativnosti in otrokom postregel s tremi dnevi zanimivih in ustvarjalnih delavnic. Najprej so se podali v starodavni Egipt, kjer so razkrili že skorajda pozabljeno preteklost. Izdelava papirusa in spoznavanje hieroglifov je poskrbelo za prvi utrinek nekdanjega sveta, dan pa se je zaključil s pripravo in sladkanjem s tradicionalno egipčansko sladico. Naslednji dan so posvetili spoznavanju afriških živali in izdelali svoj klobuk ter daljnogled, s katerim so se nato podali v Mini ZOO Land. Zadnji dan pa so v celoti namenili spoznavanju ledene puščave – Antarktike. S pomočjo prstnih lutk so priredili predstavo, kjer so naslovili probleme globalnega segrevanja, za konec pa so se posladkali s čokoladnimi medvedjimi 'popsi'.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi