Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
32°C
15°C
JUTRI
31°C
15°C
5624

VINO IN UMETNOST

Pretekli vikend je v prireditvenem centru Patriot potekal v znamenju vina in umetnosti. Na tokratnih Vinskih vibracijah so obiskovalci in obiskovalke lahko uživali ob degustaciji izbranih vin iz kleti vinarjevVinarstvo Babič in Vino Mlakar. Vinarja sta z veseljem odgovorila na zastavljena vprašanje o njunem delu. Ob tej priložnosti so v okviru razstave Erotika svoje umetnine predstavili lokalni umetniki Marjan Leskovar, Milan Lamovec – Didi in Radovan Langer. Večer pa je zaokrožil koncert slovenskih folksterjev Čedahuči, ki so poskrbeli za izvrstno glasbeno osvežitev in prijeten ambient.

»Vedno je zanimivo slišati, kako se dela lotijo profesionalni vinarji,« je bil navdušen eden izmed obiskovalcev. (N. K.)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi