Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Danes dopoldne bo pretežno oblačno, predvsem v vzhodni polovici Slovenije bo tudi deževalo. Nekaj več sonca bo na Primorskem. Zapihal bo veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Popoldne se bo delno zjasnilo, še bodo možne posamezne krajevne plohe. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 27, na Primorskem okoli 30°C.
16°C | 28°C
torek, 24.07.2018
15°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
14°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
15°C | 27°C
petek, 27.07.2018
13°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

VESELE NOTE ZA PRAZNIČNE DNI - 4. DOBRODELNI ......


KULTURA, SREDNJA ŠOLA, DOGODKI

| |
05.12.2016      11:57
A A

VESELE NOTE ZA PRAZNIČNE DNI - 4. DOBRODELNI KONCERT ŠOLSKEGA CENTRA SLOVENSKE KONJICE – ZREČE


Dijaki in profesorji Šolskega centra Slovenske Konjice – Zreče so v petek, 2.12.2016 v zreški kulturni dvorani organizirali že četrti dobrodelni koncert z naslovom Vesele note za praznične dni, katerega izkupiček je bil namenjen za pomoč vrstnikom pri njihovem šolanju.


Deli:

Povsem napolnjena dvorana in pestra paleta nastopajočih potrjujeta, da si ob vseh zmožnostih sodobnega komuniciranja želimo tudi osebnih srečanj in pretakanja človeške energije v živo. Nastopajoči dijaki so bili navdihujoči. Znova so dokazali, da se njihova ustvarjalnost ne izraža zgolj skozi vsakdanje šolsko delo, pač tudi skozi glasbo in ples.

Prireditev so glasbeno in plesno obarvali dijaki gimnazijskega benda, vokalne skupine ŠC, gimnazijske plesne skupine, ansambla Udar, dijakinje tvirling kluba  in pevci množičnega zbora ŠC skupaj s profesorji, ki so sklenili letošnji dobrodelni koncert.

Koncertni program je nedvomno zadovoljil okus občinstva. Številni nastopajoči in obiskovalci so potrdili, da je 4. dobrodelni koncert Vesele note za praznične dni dosegel svoj namen in da dobrodelnost še živi med nami.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠC SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!