Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
3°C | 21°C
petek, 20.10.2017
4°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Svečanost ob praznovanju 65-letnice delovanja ......


KULTURA, ŠOLSTVO, DOGODKI

| |
21.05.2015      10:19
A A

Svečanost ob praznovanju 65-letnice delovanja GŠSKMladinski pihalni orkester  GŠSK, vokalna solista Danijela Burjan in Boštjan Mlakar
Mladinski pihalni orkester GŠSK, vokalna solista Danijela Burjan in Boštjan Mlakar
Deli:

V torek, 19. 5. 2015 smo v počastitev 65-letnice glasbene šole Slovenske Konjice pripravili svečanost v Kulturnem domu Slovenske Konjice. Kljub temu, da je bil dogodek sredi tedna je bila dvorana skoraj polna do zadnjega kotička.

Na koncertu so nastopili učenci naše šole, na klavirju Jan Hren, za tem kvarteta klarinetov in saksofonov z odličnima priredbama slovenskih ljudskih pesmic Avgusta Skaze, pod mentortvom Janeza Zavca. Vmesni del koncerta so popestrili člani orkestra flavt primorske regije pod vodstvom Alenke Zupan, koncert pa je zaključil domači mladinski pihalni orkester pod taktirko Branimirja Klevžeta, skupaj s pevskim zborom in vokalnima solistoma, Danijelo Burjan in Boštjanom Mlakarjem.

Na koncertu so nas počastili s svojim obiskom visoki gostje, župan občine Slovenske Konjice Miran Gorinšek, podžupan občine Zreče, Drago Šešerko in podžupan občine Vitanje Andrej Poklič. V veliko veselje nam je bila tudi prisotnost predsednika Zveze slovenskih glasbenih šol, Borisa Štiha, člana uprave Unior Zreče, Branka Bračka in drugih pomembnih gostov, ki soustvarjajo naše delo v lokalni skupnosti in širše.

Iskrena hvala vsem za izrečene čestitke, ki nam veliko pomenijo in nas hrati obvezujejo kvalitetnemu delu še naprej!

Branimir Klevže, ravnatelj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI GLASBENA ŠOLA SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


GLASBENA ŠOLA SLOVENSKE KONJICE
GLASBENA ŠOLA SLOVENSKE KONJICE
TATTENBACHOVA ULICA 1 A
Tel:(03) 759 39 03

Bodite prvi pri oddaji mnenja.