Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 13°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 21°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Gledališka predstava Rože za Pepco


DRUŠTVA, UMETNOST

| |
26.02.2015      9:35
A A

Gledališka predstava Rože za PepcoDeli:

Vabljeni na gledališko predstavo Rože za Pepco v izvedbi KUD Veseli oder, ki bo v četrtek, 5. 3. 2015, ob 19.30 v Domu kulture Slovenske Konjice

KUD Veseli oder je stari znanec konjiškega odra. V preteklih letih ste lahko uživali v njihovi zvedbi TAŠČA.COM, ki je doživela več delov in ogromno uprizoritev širom Slovenije. Tokrat v goste prihajajo s predstavo Rože za Pepco. 

Osrednja oseba predstave je Tončka, preprosta ženska srednjih let, ki je pred kratkim prišla preko čistilnega servisa čistiti v neko pisarno. Pepca, ki je vodja te pisarne, je ne mara in ima do nje zaničevalen odnos. Toda Tončka se ne da in se ji postavi po robu. V isti pisarni opravlja pripravništvo mlada Tinka, ki nima staršev in živi pri skrbnikih. S Tončko se zbližata in Tinka v njej vidi mamo, ki je ni nikoli poznala. V pisarno občasno prihaja neznanec, moški srednjih let, ki med osrednjimi akterji povzroči pravo zmedo, med gledalci pa smeh in zabavo.

Poleg napete in tople življenjske zgodbe komedija prinaša obilo zabave, komičnih situacij in zdravega smeha.

 

Zakaj ne bi v mesecu žená, mamic, Gregorjev in mučenikov, podarili svojim najdražjim šopka smeha?


Vstopnice po ceni 8 € si lahko zagotovite na TIC Slovenske Konjice. Informacije in rezervacije na: 03 759 31 10 ali na tic.konjice@siol.net. Pisarna je odprta od ponedeljka do petka med 8. in 16. uro.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TIC SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TIC SLOVENSKE KONJICE
TIC SLOVENSKE KONJICE
Stari trg 27
Tel:(03) 759 31 10

Bodite prvi pri oddaji mnenja.