Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Danes bo oblačno, le na severovzhodu bo sprva še malo jasnine. Zjutraj bo v zahodnih krajih pričelo deževati. Ob morju bo popoldne zapihal jugo, drugod se bo nekoliko okrepil južni do jugozahodni veter. Popoldne se bo dež na zahodu krepil in širil proti osrednjim krajem, v noči na nedeljo pa zajel vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo tudi posamezne nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 7, drugod od 10 do 16 °C.
4°C | 13°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 6°C
torek, 28.11.2017
-5°C | 7°C
sreda, 29.11.2017
1°C | 5°C
Opozorila
Sobota, 25.11.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

Zadetki na regijskem izboru


KRONIKA, SREDNJA ŠOLA, DRUŠTVA, UMETNOST

| |
08.04.2016      10:53
A A

Zadetki na regijskem izboruPredstava mladih je bila uvrščena ne regijski izbor za Festival Vizije.
Predstava mladih je bila uvrščena ne regijski izbor za Festival Vizije.
Deli:

Mladinska gledališka šola KD Svoboda osvobaja je v sezoni 2015/2016 z gimnazijci in gimnazijkami pripravila predstavo Ljubezenske in šaljive slike al fresco, katere avtor besedila je José Luis Alonso de Santos. Skupina igralcev in igralk se je letos simbolično poimenovala »Zadetki«. Predstava, ki je bila po selektorskem ogledu režiserja Mihe Goloba uvrščena na regijski izbor za Festival Vizije, govori o različnih ljubezenskih situacijah, skozi katere postane jasno, da odnosi v partnerstvu hitro lahko postanejo nasilni. Predstava kaže, kako v odnosih ne smemo ravnati in da v ljubezni ni važno zgolj to, da nas zadane. Režiserka predstave je Karmen Kukovič. (K. K.)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.