Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
14°C
-6°C
JUTRI
14°C
-6°C
Deli
9633

ZMAGA ZALE HOVNIK NA UVODNEM ATLETSKEM MITINGU ZIMSKE SEZONE

Ljubljana,14. januar 2017

 

To soboto je v Ljubljani v organizaciji AK Kronos potekal mednarodni članski miting s številno udeležbo domačih atletov, ter gostov iz Hrvaške in Italije. Atleti in atletinje AK Slovenj Gradec so tudi tokrat sodelovali v bojih za najvišja mesta. Med člani je  v teku na 60m zelo dobro nastopil Mitja Kordež, ki je s časom 7,14 v močni konkurenci osvojil 8. mesto. Med članicami sta nastopili tudi Veronika Pisnik (31.mesto) in Lana Verhovnik (38.mesto).  

S prvim mestom in osebnim rekordom med pionirkami U16, kjer je nastopili kar 95 tekmovalk, nas je v tej najkrajši sprinterski preizkušnji razveselila Zala Hovnik. Zala, ki je bila najhitrejša že v kvalifikacijah je v finalu s časom 8,08 prepričljivo ugnala vso konkurenco. Zelo dobro sta nastopili še  Vita Vovk, ki je osvojila sedmo mesto in Neža Križovnik Jelen, ki je bila osemindvajseta!  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!