Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
8°C
-5°C
JUTRI
4°C
-1°C
Deli
10273

Eva Zorman SREBRNA na Istrskem maratonu

Med več tisoč glavo množico tekačev na Istrskem maratonu so zelo opazno tekmovali tudi Korošci. Eva Zorman članica Atletskega kluba Slovenj Gradec je ciljno črto polmaratona prečkala kot druga v absolutni konkurenci s časom 1:24,16. Prav tako se je na drugo mesto uvrstil Tadej Grilc iz Koroškega atletskega kluba, ki je 21 km razdaljo pretekel v času 1:12,57. Srebrno medaljo v polmaratonu je v svoji starostni kategoriji osvojila tudi Andreja Štekl (Atletski klub Slovenj Gradec), s časom 1:34,56, absolutno pa je bila sedma.Kazimira Lužnik je bila ponovno najstarejša udeleženka prireditve, v svoji starostni kategoriji pa se je uvrstila na drugo mesto.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij