Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
3°C
-8°C
JUTRI
4°C
-4°C
Deli
2889

MITJA KORDEŽ OSVOJIL TUDI NORMO ZA SVETOVNO PRVENSTVO

Na tradicionalnem četveroboju reprezentanc Madžarske, Češke, Slovaške in Slovenije, ki je potekal 16.6.2017 v Madžarskem Miškolcu, so v reprezentanci Slovenije nastopili Mitja Kordež, Lana Verhovnik in Zala Bricman. V izvrstni konkurenci je Mitja Kordež v teku na 200 m z osebnim rekordom 21,79 izpolnil normo za nastop na Svetovnem prvenstvu za mlajše mladince, ki se bo letos od 12. do 16.julija odvijalo v Kenijskem Nairobiju. Mitja je dobro nastopil že v teku na 100 m, kjer je z vetrom v prsta z rezultatom 11.14 osvojil tretje mesto. Lana Verhovnik je v metu diska z rezultatom 32.63 m osvojila 6 mesto, Zala Bricman pa je bila z osebnim rekordom 32.41 m sedma.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Kreator PSP d.o.o.