Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

JUTRI
2°C
-4°C
TOR.
6°C
-4°C
Deli
6018

Zala Hovnik bronasta na državnem prvenstvu

Na Prvenstvu Slovenije za pionirje in pionirke, ki potekalo v Celju 28. 1. 2017 so odlično nastopile mlade atletinje Atletkega kluba Slovenj Gradec. V A finale najkrajše sprinterske preizkušnje sta se s četrtim in petim rezultatom kvalifikacij uvrstili Zala Hovnik in Vita Vovk. Zala je v finalu zmogla še korak naprej in v tej prestižni disciplini na koncu osvojila bronasto medaljo. Vita je po uspešnem nastopu v kvalifikacijah v cilju padla in se zaradi odrgnin žal ni uspela vmešati v boj za medalje. V teku na 60m sta dobro nastopili še Neža Križovnik Jelen in Tinkara Uršej.
Zala Hovnik je nastopila tudi v skoku v daljino in z osebnim rekordom 501cm, osvojila odlično peto mesto!

Podrobnejši rezultati 60m:

Zala Hovnik - 8.08- 3.mesto
Vita Vovk -8.20- 6.mesto
Neža Križovnik -9.15- 61.mesto
Tinkara Uršej -8.89- 46.mesto

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Kreator PSP d.o.o.