Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
13°C
-6°C
JUTRI
16°C
-7°C
Deli
2413

V reprezentanci mitinga v italijanskem mestu Bressanone TRIJE naši atleti!

V italijanskem mestu Bressanone je v nedeljo, 4. 6. 2017, potekal že 35. tradicionalni mednarodni atletski miting. V reprezentanci Slovenije so nastopili trije mlajši mladinci Atletskega kluba Slovenj Gradec. Mitja Kordež, ki je v teku na 200m s časom 22.36 osvojil šesto mesto, Lana Verhovnik, ki je v metu diska z osebnim rekordom 33.30 m osvojila 8.mesto in Veronika Pisnik, ki je v teku na 400m s časom 61.46 osvojila 13.mesto.

Slovenska reprezentanca je bila tudi letos na mitingu zelo uspešna. Mlajše mladinke so ugnale vso konkurenco, fantje so bili odlični tretji. V skupnem seštevku je Slovenija osvojila izjemno drugo mesto. Nastopilo je 19 ekip, zmagala je ekipa iz Baden-Württemberga (506 točk), le pol točke za njimi pa so tekmovanje končali naši predstavniki (505,5 točk). Tretji pa so bili atleti in atletinje iz Lombardije (500 točk).

Slovenska odprava je štela 17 mlajših mladincev in 17 mlajših mladink. Tudi lani so na 34. tovrstnem mitingu naši mlajši mladinci nastopili izjemno uspešno. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!