Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

JUTRI
0°C
-4°C
PON.
0°C
-8°C
Deli
2054

Uspešni na PS v ekipnem in posamičnem mnogoboju

Naši atleti so v nedeljo, 7. 5. 2017, uspešno nastopili v Slovenski Bistrici na Prvenstvu v ekipnem in posamičnem mnogoboju za starostno kategorijo U14. To je bila zanje letos prva tekma zunaj na stadionu.
Vseekipno so se uvrstili na 8.mesto. Na osmo mesto se je v posamični razvrstitvi povzpel tudi Urban Prošt, ki je v teku na 60m, 600m, skoku v daljino ter metu vortexa med slovenjgraškimi atleti zbral največ točk. Med dekleti se je najvišje uvrstila Ivana Simonović, in sicer je bila med 89 atletinjami devetindvajseta. Največ točk si je priskočila v skoku v daljino.
Zelo dobro so tekmovali tudi ostali (Ema Barth, Gaja Korošec, Lana Epšek, Laura Vušnik, Aljaž Prednik, Nejc Mojškerc, Grega Nabernik), ki v današnji močni konkurenci niso dosegli vidnejših uvrstitev, a so v posameznih disciplinah pokazali dobro pripravljenost na sezono. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij