Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

delno oblačno
Zvečer bo zmerno do pretežno oblačno, predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Krepil se bo jugozahodni veter.
5°C | 15°C
sreda, 26.09.2018
5°C | 15°C
četrtek, 27.09.2018
2°C | 12°C
petek, 28.09.2018
2°C | 20°C
sobota, 29.09.2018
4°C | 23°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 18h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
5°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ODLIČNI DOSEŽKI NA 51.KROSU OBČINSKIH ......


ŠPORT

| |
17.10.2017      9:10
A A

ODLIČNI DOSEŽKI NA 51.KROSU OBČINSKIH REPREZENTANC



Deli:

V Grajskem parku na Ravnah je v soboto, 14. 10.2017, potekal že 51. Kros občinskih reprezentanc. Čudovito vreme in skoraj 300 nastopajočih atletov iz 12-tih različnih občin je zaslužnih za prekrasno tekaško predstavo, ki je še dodatno popestrila vzdušje ob Občinskem prazniku na Ravnah.

Atleti treh klubov, Slovenjgraškega, Koroškega z Raven ter iz Radelj, so tokrat nastopili v skupni ekipi Koroške in zastopali Občino Ravne. Skupaj so osvojili kar 7 medalj ter se kot ekipa uvrstili tik pod stopničke, na 4.mesto.

Zlato medaljo je osvojila Zala Sekavčnik, srebrni Aleksej Klemenčič in  Maša Volentar, bronaste medalje pa so si pritekli Tadej Grilc, Tina Česnik, Lana Sekaučnik in Miha Ažnoh.

 

Podrobnejši rezultati:

M1 - Mlajši pionirji A - letnik 2005

3. mesto - AŽNOH Miha 2005 Koroški atletski klub

10. mesto - VERNEKER Žiga 2006 Koroški atletski klub

11. mesto - SOVIČ Max 2005 Koroški atletski klub

EM1 – Ekipno Koroški atletski klub - 2. mesto  

 

Z1 - Mlajše pionirke A - letnik 2005

15. mesto - POTNIK Lucija 2005 Koroški atletski klub

17. mesto - ŠTURM Lara 2005 Koroški atletski klub

EZ1 - Ekipno Koroški atletski klub - 7. mesto

 

M2 - Mlajši pionirji B - letnik 2004

2. mesto - KLEMENČIČ Aleksej 2004 Atletski klub Slovenj Gradec

11. mesto- NOVAK Maruš 2004 Koroški atletski klub

19. mesto - PREDNIK Aljaž 2004 Atletski klub Slovenj Gradec

EM2 - Ekipno Koroški atletski klub - 3.mesto

 

Z2 - Mlajše pionirke B - letnik 2004

3. mesto - SEKAUČNIK Lana 2004 Koroški atletski klub

9. mesto - AŽNOH Tina 2004 Koroški atletski klub

16. mesto - KAMENIK Ajda 2004 Koroški atletski klub

EZ2 - Ekipno Koroški atletski klub - 4.mesto

 

M3 - Starejši pionirji A - letnik 2003

9. mesto - ŠTERN Nejc 2003 Koroški atletski klub

16. mesto - PROŠT Urban 2004 Atletski klub Slovenj Gradec

EM3 - Ekipno Koroški atletski klub - 7.mesto

 

Z3 - Starejše pionirke A - letnik 2003

1. mesto - SEKAVČNIK Zala 2003 Atletski klub Slovenj Gradec

11. mesto - NAVODNIK Hanna Paulina 2003 Koroški atletski klub

EZ3 - Ekipno Koroški atletski klub - 3.mesto

 

M4 - Starejši pionirji B - letnik 2002

5. mesto - AŽNOH Rok 2002 Koroški atletski klub

7. mesto - KUGOVNIK Andraž 2002 Koroški atletski klub

EM4 - Ekipno Koroški atletski klub - 3.mesto

 

Z5 - Mlajše mladinke - letnik 2000 in 2001

5. mesto- DRETNIK Urška 2001 Koroški atletski klub

8. mesto- PISNIK Veronika 2000 Atletski klub Slovenj Gradec

EZ5 - Ekipno Koroški atletski klub - 3.mesto

 

M5 - Mlajši mladinci - letnik 2000 in 2001

12. mesto - KORDEŽ Mitja 2001 Atletski klub Slovenj Gradec

14. mesto - MAČEK Tilen 2000 Koroški atletski klub

EM5 - Ekipno Koroški atletski klub - 6.mesto

 

M6 - Starejši mladinci - letnik 1998 in 1999

6. mesto - POGOREVC Jaka 1998 Atletski klub Slovenj Gradec

9. mesto - ANDREJC Žiga 1998 Atletski klub Slovenj Gradec

EM6 - Ekipno Koroški atletski klub - 3.mesto

 

Z6 - Starejše mladinke - letnik 1998 in 1999

3. mesto - ČESNIK Tina 1999 Koroški atletski klub

10. mesto - ABELN Maruška 1998 Atletski klub Slovenj Gradec

EZ6 - Ekipno Koroški atletski klub - 4.mesto

 

Z7 - Članice - 1997 in starejše

12. mesto-OSRAJNIK Nataša 1990 Atletski klub Slovenj Gradec

13. mesto-ZAGERNIK Tina 1978 Atletski klub Slovenj Gradec

EZ7 - Ekipno Koroški atletski klub - 6.mesto

 

M7 - Člani - letnik 1997 in starejši

3. mesto - GRILC Tadej 1990 Koroški atletski klub

12. mesto -TRETJAK Jan 1994 Koroški atletski klub

15. mesto - MORI Jože 1964 Koroški atletski klub

EM7 - Ekipno Koroški atletski klub - 4.mesto

 




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ATLETSKI KLUB SLOVENJ GRADEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
ATLETSKI KLUB SLOVENJ GRADEC
ATLETSKI KLUB SLOVENJ GRADEC
STRNADOVA ULICA 9
Tel:040 432 152
Občinsko glasilo Slovenj Gradec
Številka: 62
Izšla: 27.03.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
September 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.09.2018 | Kultura
Dnevi evropske kulturne dediščine 2018; Kjer preteklost sreča prihodnost
24.09.2018 | Tečaji in delavnice
Predstavitev Či treninga.
24.09.2018 | Kino
Nuna
25.09.2018 | Tečaji in delavnice
Kako deluje bioenergija?
25.09.2018 | Kino
Film tedna: Vsi vejo
28.09.2018 | Tečaji in delavnice
Jasnovidka in duhovna bralka Sharon Prince prvič na Koroškem.
28.09.2018 | Kino
Moj kuža Patrick
28.09.2018 | Tečaji in delavnice
Meditacija s kanaliziranjem sporočil.
28.09.2018 | Kino
Milo za drago
29.09.2018 | Družabni dogodki
Jesensko škratovanje v Deželi škratov
29.09.2018 | Kultura
LANICA ZA ZAMUDNIKE
29.09.2018 | Kultura
Dnevni evropske kulturne dediščine 2018; Kjer preteklost sreča prihodnost
29.09.2018 | Družabni dogodki
Jesensko škratovanje
29.09.2018 | Kino
Gajin svet
29.09.2018 | Kino
Moj kuža Patrick
29.09.2018 | Tečaji in delavnice
Empatov priročnik za preživetje.
29.09.2018 | Kino
Pepermint: Angel maščevanja
30.09.2018 | Šport
Tek miru
30.09.2018 | Kino
Kino matineja: Christopher Robin (za otroke 9+)
30.09.2018 | Družabni dogodki
Jesensko škratovanje v Deželi škratov
30.09.2018 | Kino
Gajin svet
30.09.2018 | Kino
Milo za drago
01.10.2018 | Tečaji in delavnice
Počistimo preteklost in naredimo prostor novemu.
01.10.2018 | Kino
Milo za drago
01.10.2018 | Tečaji in delavnice
Či trening YiQuan.
02.10.201 | Kultura
Brezplačen ogled muzejskih zbirk
02.10.2018 | Tečaji in delavnice
Prešanje mošta
02.10.2018 | Kino
Šolski filmski abonma in izven: Delavnica
02.10.2018 | Kultura
Prva moljčkova urica z Darjo
02.10.2018 | Kino
Šolski filmski abonma in izven: Delavnica
02.10.2018 | Kultura
Grajsko življenje v 19. stoletju
02.10.2018 | Kino
Film tedna: Na obali Chesil
24.09.2018 | Kultura
Dnevi evropske kulturne dediščine 2018; Kjer preteklost sreča prihodnost
24.09.2018 | Tečaji in delavnice
Predstavitev Či treninga.
24.09.2018 | Kino
Nuna
25.09.2018 | Tečaji in delavnice
Kako deluje bioenergija?
25.09.2018 | Kino
Film tedna: Vsi vejo
Pokaži več
Skrij
Pokaži več
Skrij

Bodite prvi pri oddaji mnenja.