Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

JUTRI
4°C
-1°C
PET.
2°C
2°C
Deli
2168

MITJA KORDEŽ PREHITER ZA MEDALJO

Celje, 04.februar 2014

Na Prvenstvu Slovenije za starejše mladince in mladinke v dvorani, ki je to soboto potekalo v Celju, je v teku na 60 metrov nastopila četverica sprinterjev AK Slovenj Gradec. Najuspešnejši med našimi tekmovalci je bil Mitja Kordež, ki se je z osebnim rekordom 7.07, z drugim rezultatom uvrstil v A finale, kjer pa je bil zaradi prehitrega starta diskvalificiran. Namesto borbe za zlato medaljo, se je moral Mitja zadovoljiti s končnim šestim mestom. Zelo dobro je nastopila tudi Zala Hovnik, bronasta iz DP za pionirje in pionirke U16, ki se je uvrstila v B finale in osvojila končno 10 mesto. Z osebnim rekordom se je izkazala še Veronika Pisnik! Tjaša Fijavž pa se ob slabšem startu ni uspela vmešati v boj za višja mesta!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij