22°C
5°C

JAKA IN ZALA NOVA DRŽAVNA PRVAKA V TEKU NA 800m

Zagreb, 24.februar 2018

Na Prvenstvu Slovenije v dvorani v krožnih tekih, ki sta ga v novi atletski dvorani v Zagrebu, skupaj izvedli Atletska zveza Slovenije in Atletska zveza Hrvaške, so odlično nastopili naši atleti. Jaka Pogorevc je zanesljivo postal novi članski državni prvak v teku na 800m. Odličen nastop je še enkrat prikazala pionirka Zala Sekavčnik, ki je v kategoriji mladink U20, prepričljivo ugnala vso konkurenco in osvojilo prvo mladinsko zlato medaljo v teku na 800m. Zelo dobro je nastopil tudi sprinter Mitja Kordež, ki v teku na 400m v kategoriji mladincev U20, z osebnim dvoranskim rekordom osvojil tretje mesto. Osebnega rekorda sta se v teku na 400m razveselili tudi Veronika Pisnik in Vita Volk, ki sta osvojili peto in deveto mesto.