Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

JUTRI
1°C
-5°C
PET.
0°C
-8°C
Deli
1419

Prvenstvo Slovenije v MNOGOBOJU U14

Slovenjgraški atleti Jure Nabernik, Luka Temnikar, Hana Praprotnik, Nuša Lužnik, Ema Barth, Lana Potočnik, Lara in Hana Šaloven in Lea Ošlovnik so se v soboto, 12.5.2018, udeležili PS v Mnogoboju U14.
Organizator Atletski klub Ptuj je poskrbel, da je tekmovanje za 45 atletov in 110 atletinj, ki so prišli iz 40 klubov potekalo nemoteno in korektno. Udeleženci so tekmovali v teku na 60 in 60m, skoku v daljino ter metu vortexa in si nabirali točke za posamične ter skupno uvrstitev. Vseekipno so zbrali 11785 točka in se uvrstili na 6. mesto.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij