Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
4°C
-5°C
JUTRI
8°C
-6°C
Deli
6128

Dečki ekipno šesti, dekleta končala mnogoboj na devetnajstem mestu

Ekipi dečkov (Urban Prošt, Luka Temnikar, Aljaž Prednik in Grega Nabernik) ter deklic (Lana Epšek, Ivana Simonović ter Gaja Korošec) sta se v nedeljo, 5. 2. 2017, v atletski dvorani Šiška potegovali za najvišje uvrstitve na PS v mnogoboju za starostno kategorijo U14. V skupnem seštevku točk, ki so jih dobili pri teku na 60 in 600 m, skoku v daljino in suvanju težke žoge, so se naši fantje ekipno uvrstili na zelo visoko 6.mesto. Največ točk je za ekipo zbral Urban, ki se je posamično med 43 dečki uvrstil na 7. mesto. Med dekleti je največ točk zbrala Ivana Simonović, ki se je med 72 udeleženkami uvrstila na 17. mesto.
Čestitke vsem.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!