Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.07.2017

delno oblačno
Ponoči bo zmerno oblačno, zjutraj pa se bo od zahoda jasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 18 stopinj C.
15°C | 29°C
nedelja, 30.07.2017
16°C | 30°C
ponedeljek, 31.07.2017
15°C | 32°C
torek, 01.08.2017
17°C | 34°C
Opozorila
Četrtek, 27.7.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
29°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

V jeseni bo MOCIS odprl vrata Univerzi za ......


SOSED SOSEDU

| |
19.07.2013      7:11
A A

V jeseni bo MOCIS odprl vrata Univerzi za tretje življenjsko obdobje


Ste upokojeni (ali pa tudi ne!) in še vedno polni energije ter odprti za odkrivanje novega? Bi radi svoj čas popestrili z učenjem v različnih – tudi brezplačnih – delavnicah in tečajih? Potem je Univerza za tretje življenjsko obdobje na MOCIS-u to, kar potrebujete.


Bodoči člani univerze razmišljajo o študijskih programih.
Bodoči člani univerze razmišljajo o študijskih programih.
Deli:

V jeseni 2013, natančneje 1. oktobra 2013, bo MOCIS center za izobraževanje odraslih odprl vrata UNIVERZI ZA TRETJE ŽIVLJENJSKO OBDOBJE. Ta ideja je že dalj časa zorela, dokončno pa je padla odločitev o njeni ustanovitvi spomladi 2013, ko je bilo vedno več pobud tudi s strani bodočih udeležencev. Tako se je 9. 5. 2013 sestala iniciativna skupina in postavila temelje za univerzo za tretje življenjsko obdobje. Predlog je bil potrjen in dobro sprejet tudi s strani članov Sveta zavoda MOCIS.

Univerza za tretje življenjsko obdobje je ena izmed možnosti za širitev obzorja, druženja in dvig kvalitete lastnega življenja. Čas, v katerem živimo, nam narekuje, da nenehno pridobivamo in spopolnjujemo znanja in spretnosti, da lahko polno in ustvarjalno delujemo v vseh življenjskih obdobjih. Takšna priložnost bo sedaj zelo blizu vas.

Člani univerze se boste lahko vključevali v različne študijske programe s pestrimi vsebinami. Izbirali boste lahko med naslednjimi: ročno ustvarjanje, glasba, ples in igra, popotništvo in raziskovanje, računalniško izobraževanje, zdrav način življenje, vrt in okolica ter še kaj. Poleg tega bodo še krajša predavanja in delavnice za vse člane dvakrat na mesec brezplačna. Naj se naš slogan (slogan MOCIS-a) – NAJ TEČE UČENJE SKOZI ŽIVLJENJE – dotakne tudi vas in dovolite, da odkrijete in doživite še kakšno skrivnost ali zanimivost vseživljenjskega učenja.

Staranju se ne moremo izogniti, lahko pa ga upočasnimo in popestrimo. Poskrbite zase in začnite vlagati v svoje zdravje in dobro počutje. Postanite telesno in mentalno aktivni, sprejmite izzive. Dokažite, da nikoli ni prepozno, da bi se naučili česa novega.

Univerza za tretje življenjsko obdobje MOCIS, Slovenj Gradec vabi k  vpisu v študijsko leto 2012/2013. Vpis bo potekal na sedežu MOCIS-a, Partizanska pot 16 (3. nadstropje Zdravstvenega doma), od 1. septembra dalje, vsak dan med 8. in 15. uro. Dodatne informacije lahko dobite na tel. št. 02/88 46 407 (Kristina).
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenj Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinsko glasilo Slovenj Gradec
Številka: 52
Izšla: 25.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
02.08.2017 | Kultura
Trebušni ples

Bodite prvi pri oddaji mnenja.