Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
5°C
-4°C
JUTRI
3°C
-5°C
2239

Popravek obvestila o cepljenju

V letošnjem letu poteka brezplačno cepljenje proti gripi 

v kontejnerju ob Zdravstvenem domu Slovenj Gradec.

 

NA CEPLJENJE SE JE POTREBNO NAROČITI NA TELEFON:

070 529 336!

 

CEPLJENJE OTROK poteka v otroškem dispanzerju Zdravstvenega doma Slovenj Gradec, naročite se na telefon 02 88 57 965.

 

CEPLJENJE ZA OBČANE MISLINJE poteka po predhodnem telefonskem naročilu na telefonsko številko: 02 88 57 144.

 

V skladu z Navodili za izvajanje Programa cepljenja in zaščite z zdravili: https://www.nijz.si/sl/program-cepljenja-in-zascite-z-zdravili-2020, ki določa tudi financiranje cepljenja proti gripi, ki je v letu 2020 brezplačno za vso populacijo, je cepljenje proti sezonski gripi zlasti priporočljivo za vse osebe, ki imajo kronične bolezni obtočil, dihal, sečil, jeter, metabolne bolezni (sladkorna,…), nekatere živčno-mišične in vezivne bolezni, maligna obolenja, nekatere bolezni krvi in krvotvornih organov, bolezni, ki slabijo imunski odziv, za osebe stare 65 let in več.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi