Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
12°C
7°C
JUTRI
20°C
11°C
2159

Poletne jezikovne šole

"Odpiramo vrata" Poletnih jezikovnih šol! 

V idiličnem okolju hotela Paka v Velenju, bodo vaši otroci v prijetni in sproščeni družbi, ob igri, zabavi in kreativnih delavnicah pridobili in izpopolnili znanje ANGLEŠČINE ali NEMŠČINE – Dopoldanski del je namenjen spoznavanju in pridobivanju novega besedišča in struktur, popoldne in na večer pa je ključna SITUACIJSKA UPORABA JEZIKA, kjer novo znanje uporabljamo pri aktivnostih in delavnicah. DELO poteka v MALIH SKUPINAH do MAX 8 udeležencev, kar omogoča kvaliteto in individualiziran pristop k vsakemu posamezniku.
Vaše otroke bodo spremljali naši strokovno usposobljeni sodelavci.

Prijava do 1.4. (ne to ni šala), vam omogoči prihranek na celotno investicijo. 
Za več informacij in svetovanje smo vam na voljo na info@eduka.si ali na 031 80 70 80.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi