Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
25°C
17°C
JUTRI
28°C
16°C
2214

MAJSKA AKCIJA Poletne jezikovne šole

"Odpiramo vrata" Poletnih jezikovnih šol! 

V idiličnem okolju hotela Paka v Velenju, bodo vaši otroci v prijetni in sproščeni družbi, ob igri, zabavi in kreativnih delavnicah pridobili in izpopolnili znanje ANGLEŠČINE ali NEMŠČINE – Dopoldanski del je namenjen spoznavanju in pridobivanju novega besedišča in struktur, popoldne in na večer pa je ključna SITUACIJSKA UPORABA JEZIKA, kjer novo znanje uporabljamo pri aktivnostih in delavnicah. DELO poteka v MALIH SKUPINAH do MAX 8 udeležencev, kar omogoča kvaliteto in individualiziran pristop k vsakemu posamezniku.
Vaše otroke bodo spremljali naši strokovno usposobljeni sodelavci.

V naši posebni majski akciji smo vam omogočili eksluzivno ceno s prijavo do 25.5., ki vam omogoči prihranek na celotno investicijo. 

ELEKTRONSKA PRIJAVA je mogoča na povezavi: http://www.eduka.si/?page_id=852
Za več informacij in svetovanje smo vam na voljo na info@eduka.si ali 031 80 70 80.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi