Logo MojaObčina.si
DANES
5°C
-2°C
JUTRI
4°C
-6°C
Oceni objavo

Ne delamo velikih stvari... Le majhne, a te z veliko ljubezni.

Sočutje je ključna sestavina našega poklica, temelj dela z ljudmi, za ljudi in prenosljivi vir medsebojne podpore. Predstavlja zavedanje, da skrbimo in smo motivirani za vsakodnevno dobro počutje naših stanovalcev, ter veščina, ki jo množično krepimo prav v tem času.

V ta namen smo pripravili poletni koncert v drugačni obliki. Preko glasbe smo se povezali stanovalci, prostovoljci in zaposleni. Glasba je namreč tistobogastvo našega doma, ki nas nežno objema in govori zase, na povsem svoj, subtilen način.

Iskrene čestitke vsem našim nastopajočim ter hvala vsem obiskovalcem za številčen obisk.


Ne delamo velikih stvari... Le majhne, a te z veliko ljubezni.
Oglejte si tudi