Logo MojaObčina.si
DANES
5°C
-2°C
JUTRI
4°C
-6°C
Oceni objavo

Napeto vzdušje ob pričakovanju priznanj in zahvala za odlično delo

Domski park je v poletnem času idilična lokacija predvsem za naša druženja ob hrani in glasbi. Prejšnji teden smo še zadnjič letos ob lepem vremenu uživali ob dobrotah z žara, podelili pa smo tudi diplome sodelujočim na športnih igrah. Napeto vzdušje ob pričakovanju priznanj sta z glasbo popestrila mlada glasbenika Aljaž in Jakob Reiter, za kar se jima zahvaljujemo.

Poslovili pa se nismo le od poletja, ampak tudi od naše dolgoletne, vestne in srčne zdravnice, dr. Francke Šmid Borovnik, ki odhaja v zaslužen pokoj. Iskreno se ji zahvaljujemo za njeno odlično delo, potrpežljivost, umirjenost in toplino. Želimo ji vse najboljše v novem življenjskem obdobju.
Oglejte si tudi