Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
30°C
17°C
JUTRI
29°C
17°C
4961

KOLO POVEZUJE

Zaradi slabe vremenske napovedi smo prestavili »Kolo povezuje«, katero je bilo planirano za nedeljo 19. 9. na sredo, 22. 9., saj smo vsi izvajalci dogodkov v občini, ki so v okviru Evropskega tedna mobilnosti uskladili svoje prireditve in jih povezali. Zbrani pred našimi društvenimi prostori smo krenili po kolesarski poti – Štrekni, na Gmajni postali ob domiselni jesenski okrasitvi, nadaljevali do Dravograda in nazaj v center, kjer smo se udeležili zaključne prireditve ETM. Zaradi spremembe nas je bilo res manj –poleg naših članov še iz Društva diabetikov Polžki, a šteje razpoloženje udeležencev. Zaključna prireditev v mestu pa kot vedno pestra, medgeneracijska in trajnostno naravnana. Na društvu pa smo se še ogreli in ob veselem druženju načrtovali nova kolesarska srečanja.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi