Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

JUTRI
29°C
18°C
ČE.
29°C
17°C
10358

Gradnja kolesarskih stez na območju MO Slovenj Gradec

Gradbena dela pri gradnji kolesarske steze na območju slovenjgraške občine so v polnem teku. Trenutno se dela izvajajo na Gozdni poti na Štibuhu, Legnu, pri trgovskem centru Lidl – Merkur in na relaciji trgovina Špar – gostišče Murko

Evropski projekt »Trajnostne mobilnosti« skupno predvideva kar 9 km novih kolesarskih povezav skozi mesto. Trenutno traso kolesarske steze na omenjenih odsekih pripravljajo s polaganjem betonskih robnikov ter nasipi. 

Naložbo vredno dobra 2 milijona evrov sofinancira Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Aktualni projekt, katerega zaključek je predviden v letu 2023, prinaša tudi mnoge nevšečnosti, zato bomo poskušali vsa dela, izvesti v najkrajšem možnem času ter na način, ki bo za meščane kot tudi za uporabnike kolesarskih poti, čim manj moteč. 

Za razumevanje se vam najlepše zahvaljujemo.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi