Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

JUTRI
32°C
14°C
ČE.
32°C
16°C

Brezplačni tedenski spletni priročnik za podjetja in podjetnike št. 52

Zadnja številka tedenskega spletnega priročnika za podjetja in podjetnike, ki ga pripravljajo v javni agenciji Spirit Slovenija, v letošnjem letu.

Moj spletni priročnik je informativni bilten namenjen ciljni skupini vseh mikro, malih in srednje velikih podjetij. Tedensko vam v elektronski nabiralnik prinaša informacije o tekočih razpisih in virih financiranja, novostih v zakonih in predpisih vezanih na poslovanje malih in srednje velikih podjetij, novih programih, projektih, storitvah in idejah, namenjenih razvoju in internacioanalizaciji malih in srednjih podjetij. Na redno prejemanje tedenskega brezplačnega spletnega priročnika se lahko tudi naročite preko e-pošte: info@podjetniskicenter-sg.si.

Vabljeni k prebiranju!

 

Številka 52-2013

            

Razpisi

            

Predpisi

            

B2B - ponudba : povpraševanje

            

Poslovni dogodki

            

Priložnosti doma

            

Kažipot po globalnem trgu

            

Dodatek

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi