Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
32°C
13°C
JUTRI
33°C
14°C

Brezplačni tedenski spletni priročnik za podjetja in podjetnike št. 50-2014

Izšla je nova številka tedenskega spletnega priročnika za podjetja in podjetnike, ki ga pripravljajo v javni agenciji Spirit Slovenija.

Moj spletni priročnik je informativni bilten namenjen ciljni skupini vseh mikro, malih in srednje velikih podjetij. Tedensko vam v elektronski nabiralnik prinaša informacije o tekočih razpisih in virih financiranja, novostih v zakonih in predpisih vezanih na poslovanje malih in srednje velikih podjetij, novih programih, projektih, storitvah in idejah, namenjenih razvoju in internacioanalizaciji malih in srednjih podjetij. Na redno prejemanje tedenskega brezplačnega spletnega priročnika se lahko tudi naročite preko e-pošte: info@podjetniskicenter-sg.si.

Vabljeni k prebiranju!

 

Številka 50-2014

 

Razpisi

                

Predpisi

                

B2B - ponudba : povpraševanje

                

Poslovni dogodki

                

Priložnosti doma

                

Kažipot po globalnem trgu

                

Dodatek

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi