Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
23°C
17°C
JUTRI
27°C
16°C
Deli
1842

Gledališka predstava »Osebno je posebno«

Avtorica, režiserka in dramaturginja Tea Kovše je s projektom »Osebno je posebno« v ospredje postavila vsakdanje predmete, ki spremljajo vsakega izmed nas.

 Vsi imamo svoj najljubši predmet in z njim dragoceno zgodbo našega življenja. Prisluhnili smo zgodbam naših stanovalcev, ki se skrivajo v zeleni vazi, okrasnemu krožniku, puloverju, slikam, knjigi in plišastemu medvedku. Skozi predstavo je bilo ustvarjeno posebno vzdušje s pesmijo pevskega zbora stanovalcev in melodijam zaigranim na kitaro. Bil je prelep večer.

 Hvala spoštovani stanovalci, da ste z nami delili svoje osebne zgodbe, ki so se nas še posebej dotaknile.
Foto: Nika Hölcl Praper, fotobeležNica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi