Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

JUTRI
0°C
-4°C
ČE.
3°C
-3°C

9. tradicionalno kožuhanje

11125

Koroški pokrajinski muzej, Muzej Slovenj Gradec, Turistično športno društvo Vedrin, Vaška skupnost Turiška vas in Turistično olepševalno društvo Šmartno vas vabijo na 9. tradicionalno kožuhanje na  Erčevo žago in mlin v Tomaški vasi.
Ob 17. uri
so na kožuhanje vabljeni otroci.

Kožuhanje ali ličkanje koruze sodi med izginjajoča kmečka opravila, ki jih želimo ohraniti in predati mlajšim generacijam, zato vabimo vse mlade radovedneže, da se nam pridružijo in preizkusijo v tem opravilu. Ob kožuhanju bo mogoč tudi ogled obnovljenega mlina in žage. Kožuhanje bo ob vsakem vremenu, pridite primerno oblečeni.

Ob 19.00 uri sledi kožuhanje za odrasle.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Kreator PSP d.o.o.