Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

JUTRI
7°C
0°C
PET.
8°C
5°C

2. rožnata urica (delavnica samopregledovanja dojk na modelu)

Rožnati oktober je mednarodni mesec ozaveščanja o raku dojk, ki je najpogostejša oblika raka pri ženskah. V Sloveniji vsako leto za rakom dojk zboli okoli 1300 žensk in 10 moških. Rak dojk je dobro ozdravljiv, če je odkrit dovolj zgodaj, zato je zelo pomembno ozaveščanje, zgodnje odkrivanje in takojšne učinkovito zdravljenje. Z namenom ozaveščanja o tej bolezni smo v Centru za krepitev zdravja Koroška skupaj s člani Koroškega društva za boj proti raku pripravili tudi nekaj aktivnosti v VGC Andeški hram. Druga rožnata urica (delavnica samopregledovanja dojk na modelu) v VGC Andeški hram bo potekala 22.10.2020  od 11.00 do 12.00 ure pod vodstvom Metke Markovič, dr.med., spec.splošne medicine. OBVEZNE PRIJAVE NA: 030 662 126, zvmladina@zd-sg.si.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi