Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
5°C
-2°C
JUTRI
2°C
-4°C
5093

ZAKLJUČEK GORSKEGA POKALA SLOVENIJE

Na petkovem zboru Združenja za gorske teke v Kamniku so bila podeljena tudi priznanja najboljšim gorskim tekačem minule sezone v 14. kategorijah. V skupni razvrstitvi so se odlično odrezali tudi sevniški atleti, saj so prejeli kar tri pokale za uvrstitve med prve tri najboljše gorske tekače v svoji kategoriji.

Zmago v kategoriji mlajših deklic in maksimalno število točk je dosegla Živa Slapšak. Tomi Bajc je bil uvrščen na skupno drugo mesto v kategoriji dečkov, med tem ko je bila Ajda Slapšak skupno tretja v kategoriji deklic. V gorskem pokalu za leto 2017 je AK Sevnica dosegel skupno tretje mesto. Sevniški atleti so omenjeni dosežek posvetili nedavno preminulemu vodji AK Sevnica, Rafku Povhetu, katerega dosežkov in dela so se spomnili tudi na prireditvi v Kamniku.

AK Sevnica 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!