Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
19°C
12°C
JUTRI
20°C
7°C
1886

Sevniška atletinja Lea Haler tokrat z dvema državnimi naslovoma z DP za starejše mladinke in mladince

Novomeški atletski stadion je minuli konec tedna gostil najboljše slovenske atletinje in atlete v kategoriji starejših mladink in mladincev. Sevniški atletski klub so uspešno zastopali Lea Haler, Nika Dobovšek, Tomaž Sešlar in Luka Lazar. Lea si je tako v teku na 1500 metrov kot tudi na 3000-metrski razdalji pritekla naslov državne prvakinje. Nika Dobovšek je v teku na 800m pritekla na drugo, na 400-metrski preizkušnji pa na peto mesto. Državni podprvak na 3000 metrov je postal Tomaž Sešlar. Tako Tomaž kot tudi Luka Lazar sta tekmovala tudi na 1500m, kjer sta zasedla 5. in 6. mesto. Na 800-metrski razdalji je bil Luka 9.

 

AK Sevnica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi