27°C

SEVNIŠKI ATLETI NA EKIPNEM PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRKE IN PIONIRJE U12 TER U14

Prenovljeni mariborski atletski stadion je bil gostitelj tokratnega ekipnega prvenstva Slovenije za pionirje in pionirke U12 ter U14. Sevniška ekipa je dosegla nekaj odličnih posameznih rezultatov. V soboto je Ajda Slapšak v teku na 1000 m osvojila drugo mesto, prav tako drugi je bil v isti disciplini med pionirji Tomi Bajc. Drugo mesto je pripadalo tudi Živi Slapšak med pionirkami U12 v teku na 600m, med tem ko je bila Iza Vencelj peta. Druge uvrstitve mladih sevniških atletov so bile sledeče: Leonard Škrabec je v svojem premiernem teku na 200 m z ovirami dosegel 8. mesto, Tim Krašovec je bil v kategoriji dečkov U14 v teku na 1000 m deveti, Julija Kermc pa je v številčni zasedbi v teku na 200 m dosegla 24. mesto. Nastopili sta tudi dve sevniški štafeti. Fantovska štafeta, ki je tekla 4x200m je zaključila na 8. mestu, med tem ko so bili rezultati pri dekliški štafeti 4x200 v kategoriji U12 razveljavljeni.