MIHA POVŠIČ ZMAGAL NA TREBELNEM, MELANI KNEZ NASTOPILA ZA REPREZENTANCO

Na Trebelnem je potekal tek po lovskih stečinah, ki šteje tudi za Dolenjski pokal. Najprej so se na 400-metrsko progo podali najmlajši, med katerimi so odločno nastopili tudi sevniški atleti: zmagal je Maj Repovž, Jan Dolmovič je pritekel na drugo mesto, Jure Slapšak je bil četrti, Mark Repovž pa mesto za njim. Med deklicami je Nika Tisu končala na drugem mestu. Zasedba Sevničanov je bila številčna tudi na najdaljši, 7 in pol kilometrov dolgi progi. Absolutni zmagovalec zahtevne proge je postal Miha Povšič. V konkurenci članov A je zmagal Tomaž Sešlar, Tomi Bajc je bil drugi. Med dekleti sta se v kategoriji A na zmagovalni oder uvrstili Lea Haler in Ajda Slapšak, dosegli sta drugo oz. tretje mesto, Sara Karlovšek je bila četrta, Nika Resnik pa peta. Odlično je tekla tudi Brigita Karlovšek in v svoji kategoriji prepričljivo zmagala.

Že v četrtek je v Trnavi na Slovaškem reprezentanco zastopala tudi sevniška atletinja Melani Knez. V teku  na 3000 metrov je dosegla sedmo mesto.