Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
22°C
12°C
JUTRI
23°C
10°C

ŠD Partizan Sevnica omogoča testiranje za svoje vadeče

V ponedeljek, 7. junija, smo našim vadečim, ki vadijo s Sebastjanom na vadbi Cross camp, omogočili testiranje, namenjeno aktivni populaciji. 

Testiranje European Fitness Badge je novost na področju športa za vse na mednarodni ravni. Omenjena baterija testiranj je bila razvita v preteklih dveh letih zaradi izkazane potrebe po testiranju ob upoštevanju stanja v sedanji družbi.

European Fitness Badge so razvili vrhunski evropski strokovnjaki z namenom, da je testiranje dosegljivo širokemu krogu uporabnikov po vsej Evropi.  Vaje v sklopu testiranja so primerne za različne ravni telesne pripravljenosti, tako da so primerne za vsakogar, tudi za starejše in manj aktivne ljudi. 

Naši vadeči so bili zelo zadovoljni, saj po koncu prejmejo celotno analizo svoje fizične pripravljenosti, kar jim je dobro vodilo za nadaljnje treninge. 

Hvala Športni uniji Slovenije, da so nam omogočili testiranje, in aplavz trenerju Sebastjanu za odlično delo s svojo skupino. 

Sara Martinšek

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi