Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
20°C
16°C
JUTRI
24°C
13°C

POŠ Studenec - Turnir v preskakovanje kolebnice

Na POŠ Studenec smo se ves mesec maj urili v preskakovanju kolebnice in ob zaključku meseca izvedli turnir v preskakovanju kolebnice.  V vsakem razredu smo iskali učence, ki največkrat preskočijo kolebnico. Vsak je imel tri poskuse. Najuspešnejši učenci so prejeli kolebnico s števcem, prav vsi pa so prejeli pohvalo za sodelovanje. Ponosni smo, da so  prav vsi zelo napredovali in prav vsi povečali število poskokov v primerjavi z začetkom maja. Največ preskokov je naredila tretješolka Hana Bizjak – 236. Učenci pa so turnir popestrili z iskanjem različnih načinov preskakovanja kolebnice. Bilo je zelo zanimivo in gotovo bomo turnir ponovili v naslednjem šolskem letu.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi