Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
25°C
16°C
JUTRI
26°C
13°C
7167

Športni olimpijski teden 2021

Med poletnimi počitnicami KŠTM Sevnica že tradicionalno pripravi program brezplačnih tedenskih športnih aktivnosti za mlade in otroke. V enem tednu smo spoznavali različne športe in se preizkusili individualno ali/in skupinsko v vsakem posebej. Tako smo rolali, skikali, igrali speedminton, tenis, badminton, igrali tenis na mivki, odbojko na mivki, se preizkusili v hitrostnih poligonih, v akrobatiki in gimnastiki, spoznavali z vodnimi igrami ... Skratka, v petih dneh športnih aktivnosti se nam je pridružilo več kot 150 otrok, za katere z gotovostjo lahko rečem, da so uživali in mi z njimi. 

Na snidenje spet prihodnje leto.

Mojca Švigelj, KŠTM Sevnica

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi