Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
30°C
12°C
JUTRI
34°C
14°C
Deli
4867

Mladi parlamentarci OŠ Sevnica na občinskem otroškem parlamentu

V petek, 23. marca, se je šest predstavnikov Skupnosti učencev OŠ Sevnica, Lea Haler, Nikolina Ilinčić, Katarina Knez, Črt Pinterič, Gaja Radovac in Nika Zupančič, skupaj z mentoricami, Katjo Lackovič, Veroniko Pečnik Zgonc in Gordano Kenda Kozinc, in ravnateljico OŠ Sava Kladnika Sevnica udeležilo 28. občinskega parlamenta občin Sevnica in Radeče. V sklopu teme Šolstvo in šolski sistem je v delavnicah potekala zanimiva debata o metodah in načinih poučevanja/učenja, odnosih v šoli in šoli za življenje. Svoja dognanja so mladi parlamentarci predstavili na plenarni razpravi. Čeprav obiskujejo različne OŠ, imajo zelo podobne želje za šolo v prihodnosti. Ponosni smo, da je bila na volitvah za eno izmed predstavnic Posavja izbrana tudi naša učenka Lea Haler, ki se je 9. aprila udeležila nacionalnega otroškega parlamenta v Ljubljani. 

OŠ Sevnica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi