Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
-7°C
JUTRI
4°C
-2°C
Oceni objavo

Končan 7. krog lige za discipline 25 m

V četrtek, 20. julija, se je na strelišču Izem nad Radno končal sedmi od devetih krogov lige, ki so bili načrtovani za sezono 2023. Liga se je začela 20. aprila, sodelovalo pa je 35 tekmovalcev iz strelskega društva Marok Sevnica in strelskega društva Walther Sevnica. Tekmovanje poteka v disciplini športna pištola in pištola s središčnim vžigom. Najboljši posameznik, po sedmih krogih, v disciplini pištola s središčnim vžigom je Damjan Pinoza, ki je zbral 162 točk, za njim je Mirko Ognjenovič s 151 zbranimi točkami, tretji pa je Danilo Petrin s 142 zbranimi točkami. V disciplini športna pištola je trenutno vodilna Mojca Kolman, ki ima 198 točk, drugi je Jani Košir s 170 točkami, tretji pa Anton Jazbinšek, ki je zbral 145 točk.

Za končno uvrstitev, po devetem krogu, se po pravilniku odštejeta dve najslabši uvrstitvi, kar bo spremenilo seštevek doseženih točk, posledično pa tudi vrstni red tekmovalcev.

Mirko Ognjenovič

Oglejte si tudi