Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
4°C
0°C
Deli
7017

Gledališka skupina KUD Loka napolnila domač kulturni dom

V letošnjem letu Kulturno društvo Primož Trubar Loka obeležuje 70 let delovanja. Ob obletnici se je po več desetletjih zbrala tudi gledališka skupina, ki se je, v soboto, 22. oktobra, prvič predstavila pred domačo publiko. Dom kulture je nekaj pred sedmo uro zvečer pokal po šivih, saj je bila dvorana zapolnjena celo bolj kot do zadnjega kotička. Igralci gledališke skupine KUD Loka so za svojo krstno uprizoritev izbrali komedijo Toneta Partljiča, z naslovom Čaj za dve. Gledalci so se tako znašli v sobi doma upokojencev, kjer so bili priča pripetljajem dveh upokojenk s specifičnimi karakteristikami. Po več kot uri in pol dolgi predstavi so gledalci svojo podporo izkazali z dolgim aplavzom in nasmehom, ki so jim ga zarisale na obraz komične situacije in liki. Člani gledališke skupine so obljubili, da se na domače odrske deske vrnejo že v decembru, ko si bodo lahko igro ogledali tudi tisti, ki so v soboto ostali brez sedeža. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij