Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
32°C
17°C
SRE.
32°C
17°C
Deli
11151

90 let Rozalije Žibert iz Rovišč pri Studencu

Svoj visoki jubilej, 90. rojstni dan, je pred kratkim praznovala Žibert Rozalija iz Rovišč pri Studencu. Na pusto in deževno soboto smo ji šli voščit predstavniki Krajevne organizacije Rdečega križa Studenec, predstavniki Društva izgnancev Studenec, pridružil se je tudi župan Srečko Ocvirk. Sobota  se je v hipu spremenila v lep, svetel dan, kajti gospa Rozalija nas je s svojimi najbližjimi pričakala že zunaj. S svojim optimizmom, dobro voljo in hudomušnostjo nam je vsem res polepšala dan. Povedala je, da ji v življenju ni bilo vedno postlano  z rožicami, kmalu je ovdovela in ostala sama s petimi otroki,  vendar ji  je s trdim delom, skromnostjo,  molitvijo in razumevanjem uspelo prebroditi vse težave v življenju.

Gospe Rozaliji smo iskreno zaželeli, da bi ostala tako dobrovoljna, predvsem pa, da bi ji bilo zdravje naklonjeno.

                                                                                                      Slavica Ivačič,

                                                                                              Krajevna organizacija Rdečega križa Studenec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi