Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

delno oblačno
Zvečer se bo nevihtno dogajanje umirilo, ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 30°C
četrtek, 17.07.2018
16°C | 28°C
petek, 19.07.2018
15°C | 30°C
sobota, 20.07.2018
14°C | 30°C
nedelja, 21.07.2018
17°C | 30°C
Opozorila
Torek, 17.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
30°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Praznično vzdušje v Medgeneracijskem centru


VRTEC, DOGODKI

| |
14.04.2017      7:26
A A

Praznično vzdušje v Medgeneracijskem centru


"Zlata priložnost, ki jo iščeš, je v tebi samem." O. S. Marden


Deli:
V preteklem tednu je bilo v Medgeneracijskem centru Šentilj prav posebno. Stanka Dobaj in Anica Černec sta nam pripravili delavnico o prazničnih pogrinjkih in bontonu pri mizi. Med poučnim predavanjem o uporabi pribora, ki se pojavi na mizi, smo se večkrat nasmejali situacijam, v katerih smo se že ničkolikokrat znašli. Uspeli sta nas nagovoriti, da pobrskamo po svojih prepolnih vitrinah lepih krožnikov, kozarcev in z njimi pogrnemo mizo za velikonočni zajtrk, ki je pred nami.
Za svečano pogrnjeno mizo so sedli tudi prav posebni gostje, otroci iz vrtca Šentilj. Radovedne oči so pazljivo spremljale vse, kar se je dogajalo okrog njih. Če pozorno prisluhnemo, še danes slišimo odmev otroških pesmic, ki smo jih sami že malce pozabili.
Stanki in Anici se prisrčno zahvaljujemo za dragocen čas, ki sta nam ga namenili. Prepričani smo, da nas lahko še marsikaj naučita, zato vas vabimo, da pozorno spremljate naš urnik, ki je objavljen na Facebook strani Medgeneracijskega centra, in izkoristite novo priložnost, če ste to morda zamudili.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šentilj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!