Logo MojaObčina.si

Šentilj

DANES
1°C
0°C
JUTRI
2°C
-1°C
Deli
2062

Otvoritev fotografske razstave upokojencev na Velki

V soboto, 11. novembra 2017, je v dvorani Krajevne skupnosti na Zgornji Velki potekala otvoritev tretje FOTOGRAFSKE RAZSTAVE članov društev upokojencev ZGORNJEPODRAVSKE POKRAJINSKE ZVEZE DU MARIBOR, Komisija za tehnično kulturo in Društva upokojencev Velka.

Na razstavi sta s fotografijami sodelovala tudi člana DU Velka Franc Berlič in Srečko Brumen ter pokazala javnosti, da tudi naše društvo premore odlične fotografe. Strokovno pomoč pri postavitvi razstave je prijazno izkazala mag. Saša Bezjak, akad.slikarka.

Na otvoritvi so spregovorili Franc Bezjak, predsednik DU Velka, Štefan Žvab, župan Občine Šentilj, Lidija Šarič, predsednica Krajevne skupnosti Velka in Vili Šetar, predsednik Komisije za tehnično kulturo Zgornje podravske pokrajinske zveze DU Maribor.

Otvoritev so popestrili ansambel Posušene lejfke. Razstava je bila na ogled od sobote do ponedeljka, ogledalo si jo je veliko število obiskovalcev od doma in iz regije.

Še posebej nas je razveselilo, da so si razstavo ogledali učenci osnovne šole z Velke.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!