Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 27.04.2018

pretežno oblačno
Zvečer in ponoči bo ob morju suho vreme. Drugod bodo sprva krajevne padavine, deloma plohe in na jugu posamezne nevihte. Do jutra bodo padavine povsod ponehale. Na Primorskem bo ponoči pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem okoli 13 °C.
9°C | 20°C
sobota, 26.04.2018
13°C | 18°C
nedelja, 28.04.2018
8°C | 27°C
ponedeljek, 29.04.2018
13°C | 27°C
torek, 30.04.2018
13°C | 23°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Otvoritev fotografske razstave upokojencev na ......


KULTURA

| |
20.11.2017      7:44
A A

Otvoritev fotografske razstave upokojencev na VelkiZa razstavo je bilo veliko zanimanje.
Za razstavo je bilo veliko zanimanje.
Deli:

V soboto, 11. novembra 2017, je v dvorani Krajevne skupnosti na Zgornji Velki potekala otvoritev tretje FOTOGRAFSKE RAZSTAVE članov društev upokojencev ZGORNJEPODRAVSKE POKRAJINSKE ZVEZE DU MARIBOR, Komisija za tehnično kulturo in Društva upokojencev Velka.

Na razstavi sta s fotografijami sodelovala tudi člana DU Velka Franc Berlič in Srečko Brumen ter pokazala javnosti, da tudi naše društvo premore odlične fotografe. Strokovno pomoč pri postavitvi razstave je prijazno izkazala mag. Saša Bezjak, akad.slikarka.

Na otvoritvi so spregovorili Franc Bezjak, predsednik DU Velka, Štefan Žvab, župan Občine Šentilj, Lidija Šarič, predsednica Krajevne skupnosti Velka in Vili Šetar, predsednik Komisije za tehnično kulturo Zgornje podravske pokrajinske zveze DU Maribor.

Otvoritev so popestrili ansambel Posušene lejfke. Razstava je bila na ogled od sobote do ponedeljka, ogledalo si jo je veliko število obiskovalcev od doma in iz regije.

Še posebej nas je razveselilo, da so si razstavo ogledali učenci osnovne šole z Velke.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šentilj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!