Logo MojaObčina.si

Šentilj

DANES
2°C
-7°C
JUTRI
2°C
-6°C
Deli
2012

Martinovanje na Velki

Na lepo sončno nedeljo, 12. novembra 2017, smo na Zgornji Velki martinovali. Tudi tokrat je za organizacijo poskrbelo Turistično društvo Klopotec z Zgornje Velke in Naša ulica.

 

Martinovanje je kot že več let zapored potekalo na prireditvenem prostoru na trgu na Zgornji Velki. Za lep in zabaven kulturni program je poskrbel naš stari znanec, sokrajan in komik Franc Osvald ter skupina mladih, ki je uprizorila predstavo o učinkovitosti naše države, natančneje njenega birokratskega aparata.

 

Seveda pa ni šlo niti brez krsta mošta, ki smo ga tradicionalno uprizorili s pomočjo našega priljubljenega komedijanta.

 

Rajanje je trajalo ves dan. Obiskovalci so prišli od blizu in daleč. V pogovorih je bilo slišati, da so se nekateri pripeljali iz Markovcev pri Ptuju, drugi iz Sebeborcev, seveda pa tudi iz sosednjih občin, do koder je segel dober glas o naši prireditvi.

 

Če ste jo zamudili, nas obiščite prihodnjič!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!