Logo MojaObčina.si

Šentilj

DANES
4°C
-5°C
JUTRI
6°C
-3°C
Deli
3049

Otroška likovna delavnica "Rešimo Muro"

V sklopu Nore pomladne izmenjave, ki se bo odvila v soboto, 22. aprila 2017, od 14. ure naprej, na gradu Cmurek, bo potekala likovna delavnica za otroke z naslovom »Rešimo Muro«. Delavnico bo vodila akademska slikarka in likovna pedagoginja mag. Saša Bezjak.

Otroke in otroke po duši vabimo, da na ta dan na grajskem dvorišču z nami delijo svoje predstave o naši reki in življenju ob njej. Nastala dela bomo fotografirali in jih objavili na spletni strani Kampanje »Rešimo Muro«.

Namig: Staršem predlagamo, da otroke obujete in oblečeta tako, da packe, ki bodo nastale med ustvarjalno veselico, ne bodo kasneje priklicale slabe volje.

Pripeljite svoje malčke, da bomo skupaj izrisali svet ob Muri, v katerem želimo živeti tudi v prihodnje.


Več o Nori pomladni izmenjavi, na kateri bomo vrtičkarji izmenjali domača semena in sadike na: https://sl-si.facebook.com/norostnameji

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!